poniedziałek, 24 listopada 2014

Tangle Teezer - czy warto kupić
Cześć,

Tematem dzisiejszego posta jest zachwalana w internecie szczotka do włosów Tangle Teezer. Czy faktycznie ta plastikowa szczotka jest dobra i zasługuje na uwagę? Czytajcie dalej.
Decyzję o kupnie mojej pierwszej szczotki Tangle Teezer podejmowałam dosyć długo. W końcu mam mnóstwo szczotek i grzebieni, więc jakoś nie mogłam zrozumieć w czym ta miałaby być niby lepsza od innych. Ale w końcu 30 zł to nie majątek - kupiłam. I nie byłam zachwycona. Mam gęste, długie włosy, które lubią się plątać. Tangle Teezer ciężko sobie z nimi radził. Dłużej musiałam rozczesywać włosy. Ale czesałam dalej w nadziei, że w końcu może skumam o co w tym chodzi. 


Co obiecuje producent?

Rewolucja w pielęgnacji włosów.
Takiej szczotki jeszcze nie było! Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie.
Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie i cicho zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku!
Rozczesuje
Ząbki Tangle Teezer radzą sobie z najbardziej splątanymi kosmykami

Masuje
Tangle Teezer masuje skórę głowy co doskonale wpływa na cebulki włosów

Zdrowa
Tangle Teezer nie narusza struktury włosów, co sprzyja ich zdrowiu.


Uniwersalna
Dla wszystkich dbających o włosy, do każdego rodzaju fryzur i włosówInformacje ze strony http://www.tangle-teezer.pl/

A teraz...
Jaka jest rzeczywistość?

Zgodzę się, że rozczesuje. Ale na pewno nie jest to szybszy proces niż w przypadku zwykłej szczotki. Przynajmniej przy moich włosach. Zgodzę się też, że nie łamie włosów. Rozczesuje je delikatnie, nie ciągnie, nadaje się do rozczesywania mokrych włosów. Nie wiem czy wpływa na zwiększenie połysku. Zauważyłam natomiast, że moje włosy wreszcie zaczęły rosnąć. Chodzi mi o to, że nie łamią się, przez co są dłuższe, bo rosły cały czas, ale przez to, że się łamały, wcale nie były dłuższe. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. I to uważam jest jej wielki plus. Jest wygodna, ząbki są delikatne. Dzisiaj śmiało mogę ją polecić. Jest delikatna dla włosów, nie niszczy ich, wygładza, a to ważne. Ostatnio dokupiłam nawet mniejszą, zamykaną wersję do torebki i jestem z niej bardzo zadowolona.
Macie, próbowałyście? Co o niej sądzicie?

Pozdrawiam,
Weronika

2 komentarze:

  1. Dla mnie ta szczotka to jakaś pomyłka... kupiłam ja aby wypróbować i stwierdziłam, ze to najzwyklejsza szczotka tylko z wygórowaną cena...tyle tylko ze mieści mi się do torebki i mogę ja ze sobą brać... pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja kocham tą szczotkę, różnica między taką, a zwykła jest ogromna, dodam że mam gęste włosy, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń