poniedziałek, 1 czerwca 2015

Przygoda z paznokciami - moja opinia o lakierach hybrydowych Semilac - kilka zdjęć moich "dzieł":)




Witajcie,

Pstryk i zrobił się miesiąc od ostatniego posta. Nie leżałam w tym czasie, nie chorowałam, wszystko w porządku, mam się dobrze. Czasem tak jest, że ani czasu, ani natchnienia. Właśnie mnie naszła ochota i odwiedziła mnie chwila czasu, więc pora na jakieś nowości. Od kilku miesięcy maluję moje paznokcie lakierami hybrydowymi Semilac i chętnie podzielę się z Wami moją opinią, pokażę Wam moje kolorki i jak wyglądają na paznokciach. Zapraszam dalej:)



poniedziałek, 4 maja 2015

Marcelina w klasycznym makijażu




Witajcie,

Niedawno miałam przyjemność współpracować z świetnym fotografem Sławkiem (fanpage TUTAJ). Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia efektów tej sesji. Marcelina wciela się w różne klimaty, a z każdym jej do twarzy:)



czwartek, 30 kwietnia 2015

Pani Wiosna przyszła:)




Witajcie,

Mam dla Was dzisiaj kilka wiosennych zdjęć z jednej z ostatnich sesji. Zapraszam do oglądania dalej:)



czwartek, 9 kwietnia 2015

Nowe kolory cieni KOBO - pierwsze wrażenie




Witajcie,

Wiosna ciągle na horyzoncie. Jakby przychodziła, ale jakoś tak nieśmiało:) Z tej okazji poczyniłam też ostatnie zakupy. Przy szafie KOBO stałam i stałam nie mogąc się zdecydować...



środa, 25 marca 2015

Przyszła wiosna - makijaż w fioletach i różach




Witajcie,

W niedzielę spojrzałam za okno, a tam słoneczko, bezchmurne niebo, ptaszki śpiewają. Myślę sobie - wiosna. Wyszłam na dwór, a tam 1 stopień. Więc wróciłam i zrobiłam sobie wiosnę w makijażu:) Zapraszam do czytania dalej.





wtorek, 10 marca 2015

Nudziak paletą Smashbox Full Exposure




Witajcie,

Moje uwielbienie do paletki Smashbox Full Exposure trwa (link do posta TUTAJ). Dzisiaj na tapecie klasyczny makijaż w kolorach nude (jakże by inaczej, skoro takie są w paletce;p)



środa, 4 marca 2015

Paleta Smashbox Full Exposure - pierwsze wrażenie/recenzja




Witajcie,

Niedawno dotarła do mnie długo wyczekiwana paletka ze Smashboxa. Zawiera 14 cieni w naturalnych kolorach. Mamy maty i perły, pół na pół. Odcienie ciepłe i zimne. Więc generalnie jest dobrze i jest w czym wybierać. Zapraszam do czytania dalej jeśli macie ochotę dowiedzieć się jak się spisują na oku.