Pokazywanie postów oznaczonych etykietą makijaż. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą makijaż. Pokaż wszystkie posty

piątek, 9 września 2016

Nowe włosy i makijaż na wesele.




Witajcie,

Niedługo czeka mnie wesele, stąd pomyślałam, że przyda się przetestowanie jakiegoś fajnego makijażu. Doszła do tego mała zmiana fryzury. To już tak bez okazji. Mam nieustanną potrzebę zmian. Pewnie dlatego miałam w życiu już wszelkie możliwe kolory włosów i różne fryzury. Zobaczcie dalej jak to wyszło tym razem.


poniedziałek, 4 maja 2015

Marcelina w klasycznym makijażu




Witajcie,

Niedawno miałam przyjemność współpracować z świetnym fotografem Sławkiem (fanpage TUTAJ). Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia efektów tej sesji. Marcelina wciela się w różne klimaty, a z każdym jej do twarzy:)



czwartek, 30 kwietnia 2015

Pani Wiosna przyszła:)




Witajcie,

Mam dla Was dzisiaj kilka wiosennych zdjęć z jednej z ostatnich sesji. Zapraszam do oglądania dalej:)



środa, 25 marca 2015

Przyszła wiosna - makijaż w fioletach i różach




Witajcie,

W niedzielę spojrzałam za okno, a tam słoneczko, bezchmurne niebo, ptaszki śpiewają. Myślę sobie - wiosna. Wyszłam na dwór, a tam 1 stopień. Więc wróciłam i zrobiłam sobie wiosnę w makijażu:) Zapraszam do czytania dalej.





wtorek, 10 marca 2015

Nudziak paletą Smashbox Full Exposure




Witajcie,

Moje uwielbienie do paletki Smashbox Full Exposure trwa (link do posta TUTAJ). Dzisiaj na tapecie klasyczny makijaż w kolorach nude (jakże by inaczej, skoro takie są w paletce;p)



środa, 4 marca 2015

Paleta Smashbox Full Exposure - pierwsze wrażenie/recenzja




Witajcie,

Niedawno dotarła do mnie długo wyczekiwana paletka ze Smashboxa. Zawiera 14 cieni w naturalnych kolorach. Mamy maty i perły, pół na pół. Odcienie ciepłe i zimne. Więc generalnie jest dobrze i jest w czym wybierać. Zapraszam do czytania dalej jeśli macie ochotę dowiedzieć się jak się spisują na oku.



wtorek, 10 lutego 2015

Sesja zdjęciowa w stylu pin-up




Witajcie,

W końcu udało mi się zebrać w całość zdjęcia z sesji w stylu pin-up z Bereniką. Zapraszam do obejrzenia kilku ujęć. Zdjęcia robiła oczywiście Olga z EVENTshoot. Jako, że Berenika doświadczenie ma niewielkie, niezastąpiony okazał się również Artur w roli menegera i poszukiwacza inspiracji:)

niedziela, 8 lutego 2015

Glam Sponge - pierwsze wrażenie / recenzja / vs beauty blender




Witajcie,

Dzisiaj trochę o nakładaniu podkładu. Na codzień mam w zwyczaju robić to po prostu palcami, bo tak jest mi najszybciej. Ale jak mam kaprys w ruch idzie pędzel lub beauty blender. Postanowiłam zamówić z ciekawości Glam Sponge od Hani link do sklepu TUTAJ. I oto przyszła fioletowa piękność. Poniżej Glam Sponge w starciu urodowym z Beauty Blenderem:)


wtorek, 20 stycznia 2015

Intensywne, czarne smoky eye - sesja zdjęciowa




Witajcie,
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem mocny i ciemny makijaż. Współpraca z Angie przy tej sesji to sama przyjemność. Zdjęcia wykonała Olga z EventSHOOT. link TUTAJ.



poniedziałek, 12 stycznia 2015

Makijaż karnawałowy krok po kroku - dużo błysku:)




Witajcie,

Zaczynamy karnawał a wraz z nim karnawałowe makijaże. Ja postawiłam na moje ulubione kolory oczywiście:) A prawdę mówiąc to tak po prostu wyszło, sama nie wiem jak to się stało, bo siadałam do tego makijażu bez żadnego konkretnego planu. A skończyło się na fiolecie, bo jakże by inaczej. Zapraszam do oglądania makijażu krok po kroku.




czwartek, 8 stycznia 2015

Kolorowa sesja zdjęciowa z lat 70.




Witajcie,

Jakieś czas temu już obiecałam Wam więcej zdjęć z sesji zdjęciowej z Bereniką. Dzisiaj w końcu mam przyjemność pokazać efekty naszej współpracy. Berenika nie jest profesjonalną modelką, ale miała ochotę sprawdzić się w tej roli, a ja miałam ochotę malować, więc zabrałyśmy się do pracy:) Zdjęcia wykonała Olga z EventSHOOT. link TUTAJ.


sobota, 3 stycznia 2015

Klasyczny makijaż w brązach




Witajcie,

Dzisiaj mam dla Was bardzo klasyczny makijaż, na codzień, bo chociaż nadchodzi karnawał, to do pracy brokatów nosić nie będziemy:) Myślę, że przyda się każdemu.





środa, 17 grudnia 2014

Sesja zdjęciowa - zimno, coraz zimniej...




Witajcie,

Ostatnio robi się zimno, ciemno, szaro-buro...co nie znaczy, że trzeba siedzieć w domu i rozpaczać:)
Na pomysły Agaty z Fioletowaczerń link TUTAJ zawsze można liczyć. I tak, udało nam się zrobić fajną sesję razem z świetną modelką Natalią link TUTAJ, jeszcze zanim zrobiło się zupełnie ciemno i mroźno:)

czwartek, 27 listopada 2014

Sesja zdjęciowa z Dorotą - makijaż fioletowo-łososiowy




Cześć,

Jakiś czas temu miałam przyjemność malować świetną dziewczynę i uwiecznić to na zdjęciach. Moje uwielbienie do fioletów znowu dało się we znaki:) 

poniedziałek, 17 listopada 2014

Tutorial makijażowy - limonkowo/fioletowy




Witajcie,

Za oknem jesień pełną gębą, na dwór nawet nie chce się wyjść, tymczasem w domu cieplutko, herbatka i ... kolejny jesienny makijaż:)

Tym razem będzie trochę jaśniej i bardziej kolorowo. Czy jest to makijaż dzienny czy wieczorowy, tu już wybór należy tak naprawdę do Was i zależy od tego co lubicie. Ja nosiłam go cały dzień:) Zapraszam do obejrzenia zdjęć krok po kroku.

środa, 12 listopada 2014

Tutorial makijażowy - jesienne fiolety




Witajcie,

Już od jakiegoś czasu chodził za mną makijaż wieczorowy w moich ulubionych jesiennych fioletach. W końcu znalazła się chwilka, żeby go wykonać, więc jeśli macie ochotę zobaczyć, zapraszam dalej.



czwartek, 30 października 2014

Krwiste Halloween




Zapraszam Was do zapoznania się z koleją moją propozycją na Halloween. Jest bardziej krwiście niż poprzednio:)



piątek, 24 października 2014

Moja propozycja na Halloween




Cześć,

Halloween zbliża się do nas wielkimi krokami. Czy uznajecie to święto czy nie, jest to okazja do przebrania się:) Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić moją mroczną propozycję, nie tyle przebrania, co przemalowania. Motyw przewodni - czacha - wykonanie zainspirowane jedną z charakteryzacji Karoliny Zientek.