sobota, 3 stycznia 2015

Klasyczny makijaż w brązach




Witajcie,

Dzisiaj mam dla Was bardzo klasyczny makijaż, na codzień, bo chociaż nadchodzi karnawał, to do pracy brokatów nosić nie będziemy:) Myślę, że przyda się każdemu.





czwartek, 1 stycznia 2015

Sephora - jak się tu pracuje - moje krótkie doświadczenie




Witajcie,

Dzisiaj chciałabym poruszyć luźny temat, związany z moją nieobecnością przez ostatnie dni. Nieobecnością w domu, na blogu i ogólnie w internecie. Czas przedświąteczno - poświąteczny spędziłam bowiem pracując dla firmy Smashbox link TUTAJ w Sephorze. Jak to wyglądało? Czytajcie dalej jeśli macie ochotę się dowiedzieć.






środa, 17 grudnia 2014

Sesja zdjęciowa - zimno, coraz zimniej...




Witajcie,

Ostatnio robi się zimno, ciemno, szaro-buro...co nie znaczy, że trzeba siedzieć w domu i rozpaczać:)
Na pomysły Agaty z Fioletowaczerń link TUTAJ zawsze można liczyć. I tak, udało nam się zrobić fajną sesję razem z świetną modelką Natalią link TUTAJ, jeszcze zanim zrobiło się zupełnie ciemno i mroźno:)

czwartek, 27 listopada 2014

Sesja zdjęciowa z Dorotą - makijaż fioletowo-łososiowy




Cześć,

Jakiś czas temu miałam przyjemność malować świetną dziewczynę i uwiecznić to na zdjęciach. Moje uwielbienie do fioletów znowu dało się we znaki:) 

poniedziałek, 24 listopada 2014

Tangle Teezer - czy warto kupić




Cześć,

Tematem dzisiejszego posta jest zachwalana w internecie szczotka do włosów Tangle Teezer. Czy faktycznie ta plastikowa szczotka jest dobra i zasługuje na uwagę? Czytajcie dalej.


środa, 19 listopada 2014

Zakupy z Inglota




Witajcie,

Jakiś czas temu zrobiłam w Inglocie małe zakupy. Zdarza mi się do nich zajrzeć i zawsze coś sobie upoluję. Kilka rzeczy było mi potrzebnych, kilka to dzieło przypadku, ale z wszystkich ciesze się równo mocno. Wczoraj oficjalnie rozpakowałam wszystko, obfotografowałam i już Wam mówię co tam mam dobrego:)



poniedziałek, 17 listopada 2014

Tutorial makijażowy - limonkowo/fioletowy




Witajcie,

Za oknem jesień pełną gębą, na dwór nawet nie chce się wyjść, tymczasem w domu cieplutko, herbatka i ... kolejny jesienny makijaż:)

Tym razem będzie trochę jaśniej i bardziej kolorowo. Czy jest to makijaż dzienny czy wieczorowy, tu już wybór należy tak naprawdę do Was i zależy od tego co lubicie. Ja nosiłam go cały dzień:) Zapraszam do obejrzenia zdjęć krok po kroku.